Вікна Корса Львів

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Розсувні конструкції

e-mail Друк PDF

Розсувні декоративні двері Торгова марка ВІКНА КОРСА представляє гідну продукцію вже понад десять років. Потенційним покупцям важливо знати, що компанія є VIP партнером німецького сучасного виробника профільних систем REHAU, а також не менш відомого виробника німецької фурнітури для вікон Gretsch Unitas.

Одним з популярних різновидів вікон, які виробляються на підприємствах ТМ КОРСА є розсувні вікна. В розсувних вікнах елементи рухаються паралельно по площині прорізу вікна, а сам проріз повністю звільняється. Вікна даного типу актуально використовувати:

• у приміщенні, глибина простору якого досить обмежена і поворот вікна неможливий.
• при склінні великих прорізів, висота яких сягає двох з половиною метрів.
• при склінні балконів.

Повне відкриття віконного прорізу та невеликий простір в приміщенні, який займають стулки є основними перевагами паралельно-розсувної системи. Спеціальна фурнітура може забезпечити відкривання вікна в режимі відкиду (мається на увазі відкриття верхньої частини стулки під кутом від десяти до п’ятнадцяти градусів и подальша її фіксація в такому положенні). З боку від прорізу вікна до сторони зсуву віконної стулки повинно бути достатньо місця для монтажу розсувного вікна.
Якщо при склінні балкону застосовувались паралельно-розсувні вікна, з’являється можливість милуватися видом з вікна, якому не перешкоджатимуть зайві елементи, відкривається легкий доступ до мотузок з білизною.

Розсувні конструкціїРозрізняють два різновиди паралельно-розсувних вікон. Вікна, які рухаються по окремих рейках відносяться до першого типа. Самі рейки при цьому вважаються частинами профілю. За принципом роботи ці вікна можуть нагадувати шафи-купе. Таким чином, усі стулки в рамі вважаються рухомими об’єктами. Якщо є необхідність побудови конструкції з глухими стулками, то застосовується віконна конструкція з класичною металопластиковою системою.

В наш час розсувні пластикові та алюмінієві вікна дуже популярні. Металопластикові рами, в свою чергу, можуть бути збірними чи звареними по кутах. В першому випадку вони збираються з використанням кутових перехідників і трьох ключів. До необхідності створення розсувного механізму відкривання стулок у вікнах виробників підвела потреба в наявності більшої кількості вільного простору в приміщенні. Таким чином, при використанні звичайних металопластикових профілів використовується фурнітура, яка дозволяє стулці не повертатися, а відкриватися і від'їжджати на глуху частину вікна. Можна вважати цей тип другим. Звичайно, така система забезпечує більшу герметизацію в порівнянні з рейковою системою і, навіть може забезпечити більший рівень безпеки, але ціна такого вікна значно перевищує вартість рейкового і тим паче перевищує вартість поворотного.

Як показують аналітичні дослідження попиту на подібні розсувні пластикові вікна, вибір відбувається між поворотно-відкидною системою і рейковою. При порівнянні цих двох варіантів кожен має свої переваги і недоліки, під час аналізу котрих потрібен індивідуальний підхід.

Оскільки, розсувні в поворотних вікнах в місцях стику для герметизації використовують гумові ущільнювачі, то це забезпечує більшу герметизацію. У звичайні поворотні металопластикові вікна можна вставити склопакети до 42 мм, а це однокамерні і двокамерні склопакети, а в розсувних вікнах застосовується моно скло і однокамерний склопакет у 16 мм.

Зручними в наших широтах вважають розсувні вікна при склінні балконів і лоджій, якщо мова йде про житлове приміщення і особливо незамінні вони при склінні вузьких балконів. Для відкриття стулки на балконі необхідно переходити з місця на місце, а при використанні розсувних пластикових вікнах це питання не постає зовсім.

Додати коментар

Виклик замірника

 

На сторінці: